Polski Klub Pawika

Zaproszenia na X Klubową Wystawę Pawików

5 stycznia, 2023

W dniu 04.02.2023 r. (sobota) od godz. 9.oo , w Borku Wielkopolskim przy ul. Powstańców Wielkopolskich 4, w sali Domu Kultury odbędzie się Klubowa Wystawa Pawika.

Oceny gołębi dokona sędzia Hans van Diepen z Holandii.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Osoby niezrzeszone w klubie mogą wystawić gołębie w cenie 15 zł (za 1 sztukę), opłata będzie pobierana przed rozpoczęciem wystawy do godziny 8:30. Podczas wystawy można będzie dokonać zakupu pawików od wystawców do godziny 9:00 oraz w przerwie wystawowej ok. godziny 12:30. Na wystawie będzie przeprowadzona licytacja pawików otrzymanych od wystawców, z której dochód zostanie przeznaczony na działalność klubu.

Zgłoszenia wystawców proszę kierować do Dawida Jachnika do 01.02.2023 r. TYLKO mailowo na adres dj.jach@gmail.com z tytułem ”X Klubowa Wystawa Pawików”. W zgłoszeniu prosimy podać informacje o numerze obrączki, kolorze, płci oraz wieku gołębia ( gołębie nie starsze niż 5 lat). Zgłoszenia będą przyjmowane tylko w załączonym arkuszu. Każdy wystawca może wystawić w jednym kolorze maksymalnie 12 gołębi. Jeśli hodowca ma problem z określeniem koloru gołębia, może się zgłosić do ww. osoby.
Posiłek na zakończenie wystawy 40 zł (dla osób zainteresowanych). Noclegi można rezerwować w motelu „Impresja” Borek Wlkp. ul. Powstańców Wlkp. 26a (stacja paliw Orlen) tel. 507 971 228 lub 65 571 60 37.

W trakcie wystawy i w jej obrębie obowiązuje zakaz handlu gołębiami oraz innymi przedmiotami przez osoby nie będące wystawcami.

Arkusz zgłoszenia