Polski Klub Pawika

II Klubowa Wystawa Pawika 2013

Luty 7th, 2013

 W dniu 2 lutego 2013 r. w Borku Wlkp. odbyła się II  Klubowa Wystawa Pawika. W wystawie udział wzięło 10 członków Klubu oraz dwóch wystawców z Czech tj. : Iiri Bartak i Vlastimil Bilek. Wystawcy zaprezentowali 168 sztuk pawików. Gołębie metoda porównawczą oceniał Uve Fromolt z asystentem Tilo Milde oboje z Niemiec. Tłumaczenia dla polskich wystawców podjął się kolega Maciej Kurek. Wystawę odwiedziło kilkunastu hodowców pawika z terenu całego kraju, którzy mogli wniknąć w tajniki takiej oceny oraz dokonać zakupu nadwyżek hodowlanych  od naszych klubowiczów. Zarząd Klubu dziękuje członkom Boreckiego Klubu Hodowców za udostępnienie sprzętu oraz przygotowanie wystawy.

 

 

                    KATALOG

                                             II KLUBOWEJ WYSTAWY PAWIKA

                                               Borek Wielkopolski   02.02.2013

           

SĘDZIA: FROMMOLT UWE (NIEMCY)

CHAMPION

Jacek Gawrych  – GROCHOWY (CHECKER)  Z956  0,1

I   VICE-CHAMPION

Iiri Bartak- CZARNY (BLACK)  1601  0,1

II   VICE-CHAMPION

Jacek Gawrych-  AOC  Z949  0,1

JEDWABISTY

NAJLEPSZY W KOLORZE:   V419   0,1    Leszek Borysiak

REZERWOWY:                        V431   0,1     Leszek Borysiak

 

 SAMICA  (MŁODE):       5

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                     V419                                Leszek  Borysiak
  2. 2.                     V416                                Leszek Borysiak
  3. 3.                     V478                                Leszek  Borysiak
  4. 4.                     V433                                Leszek  Borysiak
  5. 5.                     V439                                Leszek  Borysiak 

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO HODOWCY

  1. 1.                     V431                                 Leszek  Borysiak    

SAMICA  (STARE):          2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI       NAZWISKO HODOWCY

  1. 1.                      AG649                              Leszek  Borysiak
  2. 2.                      AM99                               Leszek Borysiak

SAMIEC  (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO HODOWCY

  1. 1.                      G752                                 Leszek Borysiak

 

 

  KAWOWA (DUN)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   W816     0,1    Janusz Stawicki

REZERWOWY:                      4077      0,1        Iiri Bartak

 

SAMICA   (STARE):          2

MIEJSCE              NUMER OBRĄCZKI         NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                       W816                                 Janusz  Stawicki
  2. 2.                        4077                                  Iiri Bartak

 

 

(BRAK ZDJĘCIA)               CZARNY OGON

 

NAJLEPSZY W KOLORZE:   3405     1,0         Vlastimil Bilek

REZERWOWY:                          Z984     0,1         Janusz  Stawicki

 

SAMICA (MŁODE):         1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                     Z984                                    Janusz   Stawicki

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                     3405                                    Vlastimil   Bilek

 

  NIEBIESKI  (BLUE)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   H15    0,1       Stasnisław  Kuchar

REZERWOWY:                AN853   1,0             Maciej   Kurek

 

SAMICA (MŁODE):         5

MIEJSCE             NUMER  OBRĄCZKI          NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                     H15                                        Stanisław Kuchar
  2. 2.                      Z951                                     Jacek  Gawrych
  3. 3.                      H169                                     Stanisław  Kuchar
  4. 4.                      AL402                                   Jacek  Gawrych
  5. 5.                      AB699                                   Rafał    Sujak

SAMIEC (MŁODE):          3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO HODOWCY

  1. 1.                      AN853                                  Maciej Kurek
  2. 2.                      AB978                                  Rafał  Sujak
  3. 3.                      AB855                                  Rafał  Sujak

SAMICA (STARE):            3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      M266                                  Stanisław  Kuchar
  2. 2.                      T706                                   Rafał    Sujak
  3. 3.                      M392                                  Stanisław Kuchar

SAMIEC (STARE):             3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NZAWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      M303                                 Stanisław   Kuchar
  2. 2.                      M212                                  Leszek  Borysiak
  3. 3.                      M327                                  Stanisław  Kuchar

 

  TARCZOWE (SADDLE)

NAJLEPSZY W KOLORZE:    AN287   0,1                   Leszek Frąckowiak

REZERWOWY:                                       K915      0,1       Leszek Frąckowiak 

 

SAMICA (MŁODE):         3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AN287                               Leszek   Frąckowiak
  2. 2.                      Y999                                  Leszek   Frąckowiak
  3. 3.                      Y1000                                Leszek  Frąckowiak 

SAMIEC(MŁODE):           2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AN852                               Maciej   Kurek
  2. 2.                      AN859                              Maciej    Kurek

SAMICA (STARE):            3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      K915                                Leszek     Frackowiak
  2. 2.                      K925                                Leszek     Frackowiak
  3. 3.                      G232                                Leszek     Borysiak

SAMIEC (STARE):             3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      4004                                 Iiri     Bartak
  2. 2.                      AG580                              Leszek  Frąckowiak
  3. 3.                      T870                                 Leszek  Borysiak

 

 

  SREBRNE (MILKI)

NAJLEPSZY W KOLORZE:     AL430   1,0    Jacek Gawrych

REZERWOWY:                       H72       0,1          Stanisław Kuchar

 

SAMICA (MŁODE):         3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      H72                                   Stanisław    Kuchar
  2. 2.                      H90                                  Stanisław    Kuchar
  3. 3.                      W680                               Grzegorz    Smoliński

SAMIEC (MŁODE):          3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AL430                               Jacek    Gawrych
  2. 2.                      W667                                Grzegorz    Smoliński
  3. 3.                      W679                                Grzegorz    Smoliński

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      M290                                Stanisław    Kuchar

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      BZ117                                Rafał   Sujak

 

 

  CZARNY (BLACK)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   1601   0,1        Iiri BARTAK

REZERWOWY:                  W677    0,1            Grzegorz SMOLIŃSKI

 

SAMICA (MŁODE):         7

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      W677                                  Grzegorz  Smoliński
  2. 2.                      AP188                                Grzegorz Smoliński
  3. 3.                      AP162                                Grzegorz Smoliński
  4. 4.                      AN858                                Maciej  Kurek
  5. 5.                      AL474                                 Jacek  Gawrych
  6. 6.                      Z953                                    Maciej  Kurek
  7. 7.                      AP187                                  Grzegorz Smoliński

SAMIEC (MŁODE):          7

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AL433                               Jacek    Gawrych
  2. 2.                      AN854                              Maciej   Kurek
  3. 3.                      AP181                               Grzegorz   Smoliński 
  4. 4.                      AL400                              Maciej     Kurek
  5. 5.                      V411                                  Leszek   Borysiak
  6. 6.                      AN784                               Maciej  Kurek
  7. 7.                      W657                                 Grzegorz   Smoliński 

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      1601                                  Iiri    Bartak

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AM298                                          Maciej       Kurek

 

  ŻÓŁTOCZERWONO PŁOWE  (CREAM)

NAJLEPSZY W KOLORZE:    Z968   0,1        Janusz  Stawicki

REZERWOWY:                    B2673  1,0             Vlastimil  Bilek

 

SAMICA (MŁODE):         3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z968                                  Janusz    Stawicki
  2. 2.                      H150                                 Stanisław   Kuchar
  3. 3.                      H149                                 Stanisław   Kuchar

SAMICA  (STARE):           1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AM290                                Janusz      Stawicki

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                                      2673                     Vlastimil   Bilek

 

 

   ANDALUZ (ANDALUZIA)

NAJLEPSZY W KOLORZE:  Y989    1,0     Leszek  Frąckowiak

REZERWOWY:                   AP177  0,1          Grzegorz Smoliński

 

SAMICA (MŁODE):         2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.             AP177                                       Grzegorz  Smoliński
  2.                AL462                                        Grzegorz  Smoliński

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.               Y989                                       Leszek Frąckowiak

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                 AA273                                   Jacek Gawrych

 

SZYMEL (GRIZZLE TIGRY)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   AB982   1,0       Rafał Sujak

REZERWOWY:                         AL427   0,1       Jacek Gawrych

 

SAMICA (MŁODE):         2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AL427                                 Jacek  Gawrych 
  2. 2.                      AE501                                 Stanisław  Kuchar

SAMIEC (MŁODE):          3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AB982                                Rafał    Sujak
  2. 2.                      Z966                                   Jacek   Gawrych
  3. 3.                      AB993                                Rafał   Sujak

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AM885                                 Jacek Gawrych

 

 

   BIAŁY (WHITE)

NAJLEPSZY W KOLORZE:  Z958    0,1       Jacek  Gawrych

REZERWOWY:                       AL413   0,1       Jacek  Gawrych

 

SAMICA (MŁODE):         10

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI      NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z958                                 Jacek     Gawrych
  2. 2.                      AL413                               Jacek    Gawrych
  3. 3.                      AN792                               Maciej   Kurek              
  4. 4.                      3355                                  Iiri    Bartak 
  5. 5.                      AB988                               Rafał  Sujak
  6. 6.                      AP74                                  Stanisław   Kuchar
  7. 7.                       W661                                 Grzegorz  Smoliński
  8. 8.                      Z976                                   Jacek   Gawrych
  9. 9.                      W174                                  Grzegorz  Smoliński
  10. 10.                  AP205                                 Grzegorz Smoliński

SAMIEC (MŁODE):        11

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AB826                                  Rafał Sujak
  2. 2.                      Z957                                     Jacek Gawrych
  3. 3.                      Z979                                     Janusz  Stawicki
  4. 4.                      3363/12                               Vlastimil Bilek
  5. 5.                       AB807                                  Rafał  Sujak
  6. 6.                      978                                        Arkadiusz  Waszczuk
  7. 7.                      Z962                                      Jacek  Gawrych
  8. 8.                      W175                                     Grzegorz Smoliński
  9. 9.                      H109                                     Stanisław Kuchar
  10. 10.                  808                                         Arkadiusz Waszczuk
  11. 11.                  W165                                      Grzegorz Smoliński


 BIAŁE  (WHITE)

 

SAMICA (STARE):            3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      6574/10                            Vlastimil    Bilek
  2. 2.                      423/11                               Arkadiusz  Waszczuk
  3. 3.                      Y439                                   Stanisław   Kuchar

SAMIEC (STARE):             2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      T742                                    Rafał   Sujak
  2. 2.                      AG625                                 Leszek  Borysiak               

 

   ŻÓŁTY (YELLOW)

NAJLEPSZY W KOLORZE:  AN895  0,1     Maciej  Kurek

REZERWOWY:                         AB869  1,0     Rafał Sujak

 

SAMICA  (MŁODE):        4

MIEJSCE              NUMER   OBRĄCZKI       NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                                        AN895              Maciej    Kurek
  2. 2.                                        Z975                  Janusz   Stawicki
  3. 3.                                        W660                Grzegorz  Smoliński
  4. 4.                                        AN855              Maciej  Kurek

SAMIEC (MŁODE):          2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AB869                              Rafał    Sujak
  2. 2.                      W173                                Grzegorz    Smoliński

 

  CZERWONY (RED)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   AN291  0,1      Leszek  Frąckowiak

REZERWOWY:                         AB966   1,0      Rafał   Sujak

 

SAMICA (MŁODE):         4

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AN291                                  Leszek  Frąckowiak
  2. 2.                      AB965                                  Rafał  Sujak
  3. 3.                      W195                                    Grzegorz Smoliński
  4. 4.                      AB983                                  Rafał Sujak

SAMIEC (MŁODE):          5

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AB966                                 Rafał  Sujak
  2. 2.                      W158                                   Grzegorz Smoliński
  3. 3.                      AB700                                 Rafał  Sujak
  4. 4.                      Z974                                    Janusz Stawicki
  5. 5.                      AP189                                  Grzegorz Smoliński

SAMICA (STARE):            2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AG682                               Leszek   Borysiak
  2. 2.                      W875                                 Grzegorz   Smoliński

 

  GROCHOWY (CHECKER)

NAJLEPSZY W KOLORZE:    Z956  0,1    Jacek Gawrych

REZERWOWY:                          2540  1,0    Iiri Bartak

 

SAMICA (MŁODE):         9

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z956                                     Jacek  Gawrych
  2. 2.                      Z940                                     Jacek Gawrych
  3. 3.                      AL404                                   Jacek Gawrych
  4. 4.                      AB690                                   Rafał Sujak
  5. 5.                      Z941                                      Maciej Kurek
  6. 6.                      2689                                      Iiri Bartak
  7. 7.                      Z947                                      Jacek Gawrych
  8. 8.                      AN851                                   Maciej Kurek
  9. 9.                      AB654                                   Rafał Sujak

SAMIEC (MŁODE):          3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      2540                                    Iiri   Bartak
  2. 2.                      3446                                    Iiri   Bartak
  3. 3.                      AB827                                 Rafał Sujak

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      4026                                     Iiri  Bartak

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AM292                               Jacek   Gawrych

 

   ALMOND

NAJLEPSZY W KOLORZE: Z916  0,1      Jacek Gawrych

 REZERWOWY:                      Z938  1,0      Jacek Gawrych

 

SAMICA(MLODE):           3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z916                                     Jacek  Gawrych
  2. 2.                      Z914                                     Jacek Gawrych
  3. 3.                      AL468                                   Jacek Gawrych

SAMCE(MŁODE):            7

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z938                                    Jacek  Gawrych
  2. 2.                      AL469                                 Jacek  Gawrych
  3. 3.                      Z933                                   Jacek   Gawrych
  4. 4.                      W200                                  Grzegorz  Smoliński
  5. 5.                      AL286                                 Grzegorz  Smoliński
  6. 6.                      W184                                   Grzegorz Smoliński
  7. 7.                      Z932                                    Jacek   Gawrych

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AM266                               Jacek  Gawrych

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AA232                                 Jacek Gawrych

 

   NIEBIESKOPŁOWY (SILVER)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   AA61  0,1      Janusz Stawicki

REZERWOWY:                          H95    0,1      Stanisław Kuchar

 

SAMICA (MŁODE):         2

MIEJCSE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      H95                                    Stanisław   Kuchar
  2. 2.                      H146                                  Stanisław   Kuchar

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                          H6                                   Stanisław  Kuchar

SAMICA (STARE):            3

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                        AA61                                 Janusz   Stawicki
  2. 2.                        AM282                             Janusz  Stawicki
  3. 3.                        Y309                                 Stanisław Kuchar

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      M365                                  Stanisław  Kuchar

 

   INDYGO

NAJLEPSZY W KOLORZE:   Z833  1,0       Tadeusz  Borysiak

REZERWOWY:                          Z827  0,1       Tadeusz Borysiak

 

SAMICA (MŁODE):         1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z827                                   Tadeusz   Borysiak

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z833                                    Tadeusz   Borysiak

SAMIEC (STARE):             1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      K373                                    Tadeusz  Borysiak

 

 

   MISMARK

NAJLEPSZY W KOLORZE:  AN282  1,0     Leszek Frąckowiak

REZERWOWY:                         Z965     0,1     Jacek Gawrych

 

SAMICA (MŁODE):         4

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z965                                    Jacek  Gawrych
  2. 2.                      N924                                   Arkadiusz  Waszczuk
  3. 3.                      Y968                                   Leszek   Frąckowiak
  4. 4.                      W186                                   Grzegorz  Smoliński

SAMIEC (MŁODE):          2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AN282                                Leszek  Frąckowiak
  2. 2.                      Y980                                  Leszek Frackowiak    

SAMICA (STARE):            1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      AA275                                Jacek  Gawrych

 

   PSTRY (PIED)

NAJLEPSZY W KOLORZE:   924  0,1    Vlastimil  BILEK

REZERWOWY:                       Z912  1,0    Jacek  Gawrych

 

SAMICA (MŁODE):         2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      924                                    Vlastimil     Bilek
  2. 2.                      Z937                                 Jacek     Gawrych

SAMIEC (MŁODE):          2

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      Z912                                   Jacek  Gawrych
  2. 2.                      Y966                                  Leszek  Frąckowiak

 

   AOC            

NAJLEPSZY W KOLORZE:    Z949  0,1    Jacek  Gawrych

REZERWOWY:                         2690   1,0     Iiri Bartak

 

SAMICA (MŁODE):         1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO HODOWCY

  1.                             Z949                                    Jacek  Gawrych

SAMIEC (MŁODE):          1

MIEJSCE              NUMER  OBRĄCZKI        NAZWISKO  HODOWCY

  1. 1.                      2690                                       Iiri  Bartak