Polski Klub Pawika

Katalog V Klubowej Wystawy Pawika

Luty 3rd, 2016

Poniżej przedstawiamy katalog z V Wystawy naszego Klubu

 

KATALOG

V KLUBOWEJ WYSTAWY PAWIKA

BOREK WIELKOPOLSKI

30.01.2016

page1_image11-300x300

SĘDZIA

UWE FROMMOLT

(NIEMCY)

 

GRAND CHAMPION

DSC02585


M376 – WHITE – WASZCZUK ARKADIUSZ

 

RESERVE CHAMPION

DSC02586

U422 – SILVER – GAWRYCH JACEK

 

SECOND RESERVE CHAMPION

DSC02552


AB143 – ALMOND – GAWRYCH JACEK

SILKY

Jedwabiste – Silky
Best of color: B243 Borysiak Leszek
Reserve: R134 Borysiak Leszek
Young hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 B258 Borysiak Leszek
2 B260 Borysiak Leszek
Young cock: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 B243 Borysiak Leszek
2 B242 Borysiak Leszek
3 R106 Borysiak Leszek
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 R134/14 Borysiak Leszek

dun

Kawowe – Dun
Best of color: T691 Sujak Rafał
Reserve: S81 Frąckowiak Leszek
Young hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 T691 Sujak Rafał
2 S81 Frąckowiak Leszek
Young cock: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AF376 Woźny Robert
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02547

Grochowe – Checker series
Best of color: S36 Frąckowiak Leszek
Reserve: S38 Frąckowiak Leszek
Young hen: 9
place bandno. name of the exhibitor
1 S36 Frąckowiak Leszek
2 S95 Frąckowiak Leszek
3 S250 Jachnik Dawid
4 AF844 Kuchar Stanisław
5 U466 Gawrych Jacek
6 AA110 Żurawski Przemysław
7 S249 Jachnik Dawid
8 T592 Sujak Rafał
9 S77 Frąckowiak Leszek
Young cock: 6
place bandno. name of the exhibitor
1 S38 Frąckowiak Leszek
2 T593 Sujak Rafał
3 U474 Gawrych Jacek
4 S31 Frąckowiak Leszek
5 U475 Gawrych Jacek
6 U695 Smoliński Grzegorz
Old hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 R419 Kurek Maciej
2 A982 Sujak Rafał
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02552

Almond
Best of color: AB143 Gawrych Jacek
Reserve: AM562 Jachnik Dawid
Young hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 D559 Jachnik Dawid
2 B288 Jachnik Dawid
3 T620 Sujak Rafał
Young cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 U617 Smoliński Grzegorz
Old hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AD860 Gawrych Jacek
Old cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 AB143 Gawrych Jacek
2 AM562 Jachnik Dawid

DSC02558

Tarczowe – Saddle
Best of color: S4 Frąckowiak Leszek
Reserve: S141 Kurek Maciej
Young hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 S141 Kurek Maciej
2 S41 Frąckowiak Leszek
Young cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 S4 Frąckowiak Leszek
2 S140 Kurek Maciej
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 AN852 Kurek Maciej
2 U15 Kurek Maciej
3 R425 Kurek Maciej

DSC02560

Żółte – Yellow
Best of color: A961 Sujak Rafał
Reserve: D647 Nowak Bartosz
Young hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 D647 Nowak Bartosz
2 T558 Sujak Rafał
3 U421 Gawrych Jacek
Young cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
Old hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 AF356 Woźny Robert
2 AF308 Woźny Robert
Old cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 A961 Sujak Rafał

niebieskopłowe

Srebrne – Powdered series
Best of color: AF850 Kuchar Stanisław
Reserve: U450 Gawrych Jacek
Young hen: 8
place bandno. name of the exhibitor
1 AF850 Kuchar Stanisław
2 U450 Gawrych Jacek
3 AA185 Żurawski Przemysław
4 AF874 Kuchar Stanisław
5 AA503 Żurawski Przemysław
6 Z832 Kuchar Stanisław
7 U442 Gawrych Jacek
8 S244 Jachnik Dawid
Young cock: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 F275 Gawrych Jacek
2 U439 Żurawski Przemysław
3 AB132 Żurawski Przemysław
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02571

Biało ogoniaste – Bodymark
Best of color: AB171 Frąckowiak Leszek
Reserve: B229 Borysiak Leszek
Young hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Young cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 B229 Borysiak Leszek
2 S58 Frąckowiak Leszek
Old hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AB171 Frąckowiak Leszek
Old cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AB172 Frąckowiak Leszek

DSC02572

Barwnoogoniaste – Tailmark
Best of color: M318 Waszczuk Arkadiusz
Reserve: AP31 Żurawski Przemysław
Young hen: 5
place bandno. name of the exhibitor
1 M318 Waszczuk Arkadiusz
2 AG434 Stawicki Janusz
3 T605 Sujak Rafał
4 M343 Waszczuk Arkadiusz
5 B286 Jachnik Dawid
Young cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 M346 Waszczuk Arkadiusz
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AP31 Żurawski Przemysław

DSC02585

Białe – White
Best of color: M376 Waszczuk Arkadiusz
Reserve: AG519 Gawrych Jacek
Young hen: 12
place bandno. name of the exhibitor
1 AG519 Gawrych Jacek
2 M426 Waszczuk Arkadiusz
3 S23 Frąckowiak Leszek
4 U449 Gawrych Jacek
5 M376 Waszczuk Arkadiusz
6 S17 Frąckowiak Leszek
7 S1 Frąckowiak Leszek
8 Z809 Kuchar Stanisław
9 Z768 Kruszyński Aleksander
10 B268 Jachnik Dawid
11 AF888 Kuchar Stanisław
12 N526 Kuchar Stanisław
Young cock: 4
place bandno. name of the exhibitor
1 M367 Waszczuk Arkadiusz
2 Z775 Kruszyński Aleksander
3 Z826 Kuchar Stanisław
4 AF861 Kuchar Stanisław
5 Z888 Kuchar Stanisław
Old hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 M126 Waszczuk Arkadiusz
2 L289 Kuchar Stanisław
3 U888 Kuchar Stanisław
Old cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 L976 Kuchar Stanisław

DSC02586

Niebiskopłowe – Silver
Best of color: U422 Gawrych Jacek
Reserve: U477 Gawrych Jacek
Young hen: 4
place bandno. name of the exhibitor
1 U477 Gawrych Jacek
2 AA516 Żurawski Przemysław
3 AA135 Żurawski Przemysław
4 Z867 Kuchar Stanisław
Young cock: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 U422 Gawrych Jacek
2 AA537 Żurawski Przemysław
3 AF815 Kuchar Stanisław
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

czarny

Czarne – Black
Best of color: U700 Smoliński Grzegorz
Reserve: S137 Kurek Maciej
Young hen: 9
place bandno. name of the exhibitor
1 U700 Smoliński Grzegorz
2 S137 Kurek Maciej
3 U694 Smoliński Grzegorz
4 S169 Kurek Maciej
5 S153 Kurek Maciej
6 U678 Smoliński Grzegorz
7 T685 Sujak Rafał
8 T661 Sujak Rafał
9 M321 Waszczuk Arkadiusz
Young cock: 6
place bandno. name of the exhibitor
1 AG513 Gawrych Jacek
2 U615 Smoliński Grzegorz
3 S180 Kurek Maciej
4 T550 Sujak Rafał
5 AG506 Gawrych Jacek
6 U642 Smoliński Grzegorz
Old hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 A909 Sujak Rafał
2 R352 Frąckowiak Leszek
Old cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 R429 Kurek Maciej
2 A787 Sujak Rafał

DSC02601

Żółtopłowe – Ash red/yellow serries
Best of color: AG429 Stawicki Janusz
Reserve: AF886 Kuchar Stanisław
Young hen: 4
place bandno. name of the exhibitor
1 AG429 Stawicki Janusz
2 AF865 Kuchar Stanisław
3 S241 Jachnik Dawid
4 Z814 Kuchar Stanisław
Young cock: 4
place bandno. name of the exhibitor
1 AF886 Kuchar Stanisław
2 AG428 Stawicki Janusz
3 AA549 Żurawski Przemysław
4 Z881 Kuchar Stanisław
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02605

Niebieskie – Blue
Best of color: U463 Żurawski Przemysław
Reserve: U476 Gawrych Jacek
Young hen: 5
place bandno. name of the exhibitor
1 S72 Frąckowiak Leszek
2 AF846 Kuchar Stanisław
3 U462 Gawrych Jacek
4 AF883 Kuchar Stanisław
5 Z806 Kuchar Stanisław
Young cock: 7
place bandno. name of the exhibitor
1 U476 Gawrych Jacek
2 AA177 Żurawski Przemysław
3 T695 Sujak Rafał
4 AA531 Żurawski Przemysław
5 Z893 Kuchar Stanisław
6 Z828 Kuchar Stanisław
7 AA539 Żurawski Przemysław
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 U463 Żurawski Przemysław
2 U423 Żurawski Przemysław
3 U487 Żurawski Przemysław

DSC02610

Szymel – Grizzle series
Best of color: AF890 Kuchar Stanisław
Reserve: R405 Kurek Maciej
Young hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 T618 Sujak Rafał
Young cock: 5
place bandno. name of the exhibitor
1 AF890 Kuchar Stanisław
2 S173 Kurek Maciej
3 Z791 Kuchar Stanisław
4 B267 Jachnik Dawid
5 T655 Sujak Rafał
Old hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 R405 Kurek Maciej
2 U879 Kuchar Stanisław
3 AB841 Gawrych Jacek
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02616

Andaluz – Andalusian
Best of color: Z761 Kruszyński Aleksander
Reserve: U424 Gawrych Jacek
Young hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 Z761 Kruszyński Aleksander
Young cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 U424 Gawrych Jacek
2 AG432 Stawicki Janusz
Old hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 AD956 Smoliński Grzegorz
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02619

Czerwone – Red
Best of color: T680 Sujak Rafał
Reserve: AF367 Woźny Robert
Young hen: 5
place bandno. name of the exhibitor
1 U628 Smoliński Grzegorz
2 D647 Nowak Bartosz
3 T645 Sujak Rafał
4 T654 Sujak Rafał
5 D629 Nowak Bartosz
Young cock: 8
place bandno. name of the exhibitor
1 T680 Sujak Rafał
2 T659 Sujak Rafał
3 T760 Sujak Rafał
4 U608 Smoliński Grzegorz
5 318 Woźny Robert
6 AG437 Stawicki Janusz
7 T622 Sujak Rafał
8 B283 Sujak Rafał
Old hen: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 AF367 Woźny Robert
2 L639 Woźny Robert
Old cock: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 X365 Sujak Rafał
2 AF366 Woźny Robert
3 W600 Smoliński Grzegorz

DSC02623

Indygo – Indigo series
Best of color: B303 Woźny Robert
Reserve: S33 Frąckowiak Leszek
Young hen: 9
place bandno. name of the exhibitor
1 B303 Woźny Robert
2 AA509 Żurawski Przemysław
3 T688 Sujak Rafał
4 T615 Sujak Rafał
5 AF875 Kuchar Stanisław
6 AG430 Stawicki Janusz
7 Z738 Kruszyński Aleksander
8 AA510 Żurawski Przemysław
9 M382 Waszczuk Arkadiusz
Young cock: 6
place bandno. name of the exhibitor
1 S33 Frąckowiak Leszek
2 AA139 Żurawski Przemysław
3 AA170 Żurawski Przemysław
4 S30 Frąckowiak Leszek
5 Z744 Kruszyński Aleksander
6 Z773 Kuchar Stanisław
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02628

Mismark
Best of color: S104 Frąckowiak Leszek
Reserve: AD820 Gawrych Jacek
Young hen: 10
place bandno. name of the exhibitor
1 S104 Frąckowiak Leszek
2 AA518 Żurawski Przemysław
3 U446 Gawrych Jacek
4 S26 Frąckowiak Leszek
5 Z767 Kruszyński Aleksander
6 AA188 Żurawski Przemysław
7 AG510 Gawrych Jacek
8 D557 Jachnik Dawid
9 S106 Frąckowiak Leszek
10 S179 Frąckowiak Leszek
Young cock: 8
place bandno. name of the exhibitor
1 AA143 Żurawski Przemysław
2 U425 Gawrych Jacek
3 T696 Sujak Rafał
4 S108 Frąckowiak Leszek
5 AA150 Żurawski Przemysław
6 S142 Kurek Maciej
7 AG504 Gawrych Jacek
8 U656 Smoliński Grzegorz
9 AA169 Żurawski Przemysław
10 B287 Jachnik Dawid
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 2
place bandno. name of the exhibitor
1 AD820 Gawrych Jacek
2 AP41 Żurawski Przemysław

DSC02630

Pstre – Pied
Best of color: T562 Sujak Rafał
Reserve: T669 Sujak Rafał
Young hen: 3
place bandno. name of the exhibitor
1 T562 Sujak Rafał
2 U431 Gawrych Jacek
3 AA513 Żurawski Przemysław
Young cock: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 T669 Sujak Rafał
Old hen: 1
place bandno. name of the exhibitor
1 177 Kruszyński Aleksander
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor

DSC02641

Każdy inny kolor – Any other color (AOC) 
Best of color: S243 Jachnik Dawid
Reserve: AA172 Żurawski Przemysław
Young hen: 4
place bandno. name of the exhibitor
1 S243 (Lawendowy) Jachnik Dawid
2 U429 (Lawendowy) Gawrych Jacek
3 AG425 Stawicki Janusz
4 T604 (Opal) Sujak Rafał
2
Young cock:
place bandno. name of the exhibitor
1 AA172 Żurawski Przemysław
2 T670 (Opal) Sujak Rafał
Old hen: 0
place bandno. name of the exhibitor
Old cock: 0
place bandno. name of the exhibitor